17 września 2018 Newsy 0 Komentarzy

Już niecały tydzień pozostał do startu drugiej edycji Piekła Południa. Dziś chcemy wam przekazać kilka informacji, które wam i nam pomogą funkcjonować w dniu zawodów. Skrót najważniejszych informacji znajdziecie w INFORMATORZE.

 • Parking znajdziecie tuż przy biurze zawodów (30-40 samochodów), oraz w centrum Moszczenicy (200 m od biura zawodów)
 • Schemat pracy Biura Zawodów (pracujemy od 9:40 do 11:40):
  kolejka nr.1 – osoby zapisane i opłacone
  nr.2 – osoby zapisane, nie opłacone
  nr.3 – nowe zapisy, obok będą znajdowały się 2-3 komputery dla osób niezgłoszonych, które mogą się zapisać wypełniając formularz na komputerze i przejść do kolejki nr.2
 • Najważniejsza sprawa to bramka z pomiarem elektronicznym przez którą musicie przejechać na starcie. Nie ma możliwości, aby ktokolwiek z was ustawił się za linią startu i tam oczekiwał na start. Start nastąpi o godzinie 12:30, ale prosimy o pojawienie się w sektorze startowym najpóźniej do 12:25!
 • Wyścig zacznie się 1 km przejazdem za policją (max. prędkość 20km/h) po czym nastąpi start ostry bez zatrzymywania się
 • Zawodnicy jadący w peletonie będą objęci eskortą policji. Osoby, które będą odstawać od peletonu (+ 15 min.) zostaną wyprzedzone przez samochód techniczny z zieloną flagą na dachu i od tego momentu jadą zgodnie z zasadami ruchu drogowego.
 • Na trasę nie wpuszczamy samochodów technicznych!

Po zawodach posiłek wydawany będzie w Szkole na stołówce, w zamian za zielony bloczek , który znajduje się w pakiecie startowym.

14:30-15:00 – dekoracja, rozdanie nagród, zakończenie

NUMER ALARMOWY ważny podczas zawodów: 519 148 535